top of page

Proč vybrat nás?

O prostorech

Dnes jsme jeden z největších salonu v Praze a České republice. Na rozloze 180 m2 je 9 pravidelně obsazených pracovních míst. Unikátní industriální open space prostor, které vypadají jako obrovské foto studio, už sám o sobě zanechá zajímavou vzpomínku.

O týmu

Náš tým je opravdu multikulturní a mezinárodní. Hlavní podmínkou, podle které vybíráme nové členy našeho týmu, je profesionalita a umělecké nadání. Za tatéra by mělo hovořit jeho portfolio, tak se podívejte na naše a budete mít jasno.

 

O komunikaci

Pokud stojíte o dlouhé povídání o svém budoucím tetování, nekonečné konzultace, měsíce kreslení a termín za půl roku, pak pro Vás nejsme vhodný tým. My nejlépe vycházíme se zákazníky, kteří mají jasno o tom, co a na jakém místě chtějí a potřebují jen profesionály, kteří z toho nápadu vytvoří kvalitní a umělecké tetování.

 

O rychlosti

Po mnoho let jsme upravovali naše pracovní procesy tak, abychom mohli jak obsluhovat, tak i tetovat zákazníky co nejrychleji, ale abychom to dělali s nejvyšší možnou kvalitou. Podívejte se na naše portfolio. Nejen že je opravdu kvalitní, všechny práce v něm jsou udělány maximálně rychle a bezbolestně.

O cenách

Nejsme nejlevnější studio v Praze, ani o to nestojíme. Zastáváme myšlenku, že  kvalitní tetování má svou cenu. Na druhou stranu nepodporujeme přístup, kdy tatér nasbírá tak velkou frontu zákazníku, že začne zvyšovat ceny, jen aby ta fronta byla trošku kratší. Řešíme to zdravou konkurencí mezí tatéry v salonu a hledáním správných řešení a roztříděním zákazníků mezi tatéry tak, aby každý dělal to, co umí rychle, kvalitně a za dobrou cenu. Navíc cena tetování je u nás finální. Nebudeme se Vám snažit prodat přípravky pro péči o tetování – vše, co budete potřebovat Vám dáme zdarma.

O čekacích termínech

Jak můžete pochopit z předchozích odstavců, nemáme nesmyslně dlouhé termíny ani u těch nejpopulárnějších tatérů, jelikož náš velký tým a dokonalý systém umožňuje kvalitně obsloužit velké množství zákazníků.

O technologiích v umění

Naše studio, stejně jako tatéři, jsou špičkově vybavený ve všem, co se týče kresby. Kreslíme už dlouhá léta, většinou v digital, což šetří čas a umožňuje kreslit návrhy zákazníkům přímo na místě před sezením. Dostáváte tak design vytvořený speciálně pro Vás, ale s možnosti momentální úpravy Všeho co budete potřebovat.

 

O technologiích v tetování

O tom zákazníci většinou nepřemýšlí, ale kvalitní tetovací strojky a spotřební materiál nejen ušetří zákazníkovi desítky minut a občas i hodiny bolesti, ale i zajistí mnohem lepší hojení a celkovou kvalitu tetování. Na vybavení a spotřebních materiálech opravdu nešetříme.

O portfoliu

Tetování je velice specifickým oborem, kde je docela každodenní věci guestspotting. To znamená, že velkou část týmu tvoří hostující tatéři, kteří přijedou do studia na 3-7 dnů. Je to skutečně dobrá věc pro tým domácích tatérů, kteří si vymění znalosti a zkušenosti s hosty. Má to ale i špatnou stranu věci, kdy při prvním pohledu na portfolio studia uvidíte samé skvosty, např. krásné práce přes celá záda, rukávy a těch 10 nejlepších prací hostujícího tatéra za celou jeho kariéru. Na druhou stranu takové portfolio nedává jasnou představu o tom, co domácí tým ve skutečnosti umí a tetuje. A šance že při objednávce na tetování, které chcete, natrefíte na hostujícího tatéra, který přijede za tři měsíce a bude tetovat 4 dny, je minimální. Naše práce na Instagramu jsou udělané skutečně v našem salonu a jsou naší každodenní prací.

O hygieně

Splňujeme nejpřísnější podmínky jak Hygienické stanice hl. m. Prahy tak i světových standardů mezi tetovacími salóny. Žádné katakomby bez oken a s dvoumetrovými stropy jak je zavedeno u mnohých tetovacích studií. Přijďte se přesvědčit sami.

Co ještě?

Mohli jsme přidat ještě hodně krásných a nesmyslných ikonek, jako POUČÍME VÁS JAK PEČOVAT O TETOVÁNÍ, 100% STERILITA a další blbosti, ale proč bychom to dělali? Na kvalitu tetování a pohodlí zákazníků to nemá vliv.

Recenze

 

Máme přes 1000 recenzí na Google Maps a přes 500 na Facebooku. Každou recenzi bereme opravdu vážně a pravidelně si je procházíme s celým týmem. Čerpáme z nich jak motivaci, tak i ponaučení. Nechte nám taky nějakou po své návštěvě u nás.

Jsem ohromně nadšená z tohoto salonu! Vše mi vysvětlili a na všem jsme se bez problémů domluvili, pokud budu pokračovat se svým nynějším tetováním, tak jedině v BH Tattoo. Můžu jen doporučit!

Velmi hezké prostředí, příjemný kolektiv talentovaných lidí. Vše bez problémů - komunikace, objednání i samotný průběh tetování. Mohu jen doporučit. Samotná práce pak byla precizní a s výsledkem jsem nadmíru spokojená nejen já, ale i má rodina a přátelé. Všem se tetování moc líbí.

Hledala jsem si tetovací salon v Praze ,
který by mi umožnil si nechat udělat tetování v den mých narozenin a k večeru , kvůli mé práci do večera.
Tento salon mi padl do oka a mají velikou poklonu ode mě :
profesionální přístup ,
klidné a krásné prostředí ,
výborná komunikace ,
ochotni vysvětlit ,
poradit s péčí o tetování apod. ,
návrh tetování spolu proberou a k zákazníkům se chovají s úctou.
Děkuji Vám za krásný dárek k narozeninám <3

bottom of page