top of page

Materiály, které používáme

Vegan

Všechny inkousty používané v našem studiu jsou veganské, netoxické a obsahují jen přírodní složky. Používáme tyto značky inkoustů: Dynamic, Nocturnal, Ethernal, World Famous, Solid Ink.

 

Alergie

Ve výjimečných případech se můžou vyskytovat alergie na některé barevné inkousty, většinou na červené odstíny. Úplně hypoalergenní barva neexistuje a vždy je nějaké malé riziko, že budete mít alergickou reakci. Pokud víte o nějaké konkrétní látce, na kterou máte alergii, můžete se podívat na složení barev zadáním do Googlu následujících názvů:

  • Dynamic Tattoo ink MSDS

  • Ethernal Tattoo ink MSDS

  • World Famous Tattoo ink MSDS

 

Datum spotřeby

Spotřebujeme velké množství inkoustů, a proto se nemusíte obávat toho, že by měl inkoust prošlé datum spotřeby. Veškeré inkousty nám dojdou mnohem dříve, než se přiblíží jejich datum spotřeby.

 

Jehly

Používáme sterilní „premade“ jehly a kartidže. Jsou sterilizovany plynem a tatér je rozbaluje až na pracovním místě. Na požádání je může rozbalit přímo před Vámi.

 

Bariérová ochrana

Jak se můžete přesvědčit při návštěvě našeho studia, nikdy nešetříme na bezpečí našich zákazníků. Kupujeme spotřební materiály ve velkém množství, tzn. že každý pár rukavic nebo metr potravinové folie nás stojí méně a nemusíme tak uvažovat, zda ho použijeme víc nebo ne.

 

Sterilizace

Ke sterilizaci nářadí, které se dostane do kontaktu s krví, používáme autokláv značky MELAG Melatronic 15. Nářadí je sterilizováno ve sterilizačních sáčcích s indikátorem úspěšné sterilizace. Sáčky jsou rozbalovány tatérem až na pracovním místě. Na požádání je může rozbalit před Vámi.

 

Prodej materiálů a nářadí

Neprodáváme nic jiného kromě kosmetiky pro péči o tetování. Neprodáváme barvy, jehly ani strojky. Neprodáme ani jeden kus jehly nebo trochu pigmentu. I když je sobota 21:00 a urgentně potřebujete dodělat rozdělané tetování.

bottom of page