Kdo je Marvoy?

Marvoy je umělkyně s klasickým vzděláním a ohromnými zkušenostmi nejen z oblasti černého tetování, ale i komerčních a knižních ilustrací. To byly ostatně okruhy jejích prvotních zájmů, než se vydala na cestu umělecké tatérky.

Dnes vytváří svá umělecká díla pomocí inkoustů a jehel na lidskou kůži.
A směle se pustí i do té vaší.

Její přístup

Marvoy je navíc mladá a talentovaná spisovatelka, která publikovala v Rusku už několik fantasy knih, za které získala řadu literárních cen.

Co jí tato skutečnost coby tatérce přinesla?

Schopnost „psát“ příběhy obrazem a následně je spojovat s kůží.
Marvoy je přesvědčená o tom, že tetování není jen na ozdobu, ale vnímá ho rovněž jako způsob, jak na tělo zaznamenávat svou životní pouť nebo zachycovat důležité milníky života.

Rozsáhlá sečtělost, živá obrazotvornost, vypravěčské nadání, laskavé ruce, empatie – to vše pomáhá Marvoy, aby vytvářela pro jednotlivé klienty pokaždé jedinečné nákresy.

Co ji bere za srdce?

Marvoy je mimo jiné blázen do futurismu, mytologie, pohádek, magie, literatury, filmů a hudby; má ten dar, že chápe symboly, znamení a kulturní kódy – proto vždy s nadšením přistupuje k projektům, které se oněch témat dotýkají.

Pokud tak hledáte někoho, kdo s vašimi nápady půjde hodně do hloubky a kdo pro vás vytvoří obrazy, které budou vyprávět vaše jedinečné příběhy, pak se obraťte právě na Marvoy.