Jak se k nám dostat?

Jak se k nám dostat?

Kde se nacházíme?

Nacházíme se na adrese Vodičková 677/10 vedle baru “Vinárna U Sudu”. Vlevo od baru udvidíte velké hnědé dveře vedoucí do dvorku a nad nimi je vývěska “Punktura”. Jděte koridorem do dvorku a tam už uvidíte náš baner a bílé dveře. Zazvoňte a vyčkejte.

Několik tipů jak nás najít:

  • Hledejté modré značení ulic, potřebujete číslo 10.
  • V Praze po jedné straně ulic jsou vždy sudá čísla a po druhé lichá, takže pokud vidíte třeba 11 tak potřebujete na druhou stranu.
  • Přes ulici je “Pojišťovna AXA”, vedle nás “U Sudu” a “Lady Moda”, na dvěřích vedoucích do dvorku je napsáno “Punktura”

Pokud jdete od tram zastávky Lazarská

Jděte po straně kde je “Sberbank” a směrem k němu, po pravé straně uvidíte “AXA”, přejděte přechod pro chodce a před sebou uvidíte bar U Sudu, vedle něj vchod do dvorku na kterém je napsáno “Punktura”.

Pokud jdete od tram zastávky Vodičkova

Vyhledejte “McDonalds” vedle zastávky, od něj přejděte na opačnou stranu ulice. Teď se otočte zády k Vaclavskému náměsti a obličejem k radnici na Karlovém náměsti (to je ta vysoká věž). Jděte pořad rovně kolem indického fastfoodu Bombay, obchodů s oblečením až dojdete k baru U Sudu, vedle něj vchod do dvorku na kterém je napsáno “Punktura”.

Pokud k nám jdete po 22:00

Ve večerních hodinách velké hnědé dveře do dvorku vedle “U Sudu” se zavírají. Nejsou však zamčené, jen na ně víc zatlačte a otevřou se. V případě že se nepodaří volejte 728 274 700. U dveří najdete i náš zvonek Black House Tattoo ale nefunguje u něj komunikátor.

Jak nás kontaktovat?

Telefonicky

Na čísle 728 274 700, mužete jak volat tak i psat SMS

Emailem

Na info@blackhousetattoo.cz nebo rezervace.bht@gmail.com

Facebook

Napsat na stránky https://www.facebook.com/bhtattoostudio/

Instagram

Napsat do DM v profilu https://www.instagram.com/blackhousetattoo/

 

Sledujte nás:
2018-02-19T21:19:16+00:00