Sídlíme na adrese Vodičková 677/10 vedle baru “Vinárna U Sudu”. Vlevo od baru uvidíte velké hnědé dveře vedoucí do dvoru a nad nimi je vývěska „Punktura“.

Projděte chodbou na dvůr a tam již uvidíte náš banner a bílé dveře. Zazvoňte a vyčkejte.

Pokud jdete přicházíte od tramvajové zastávky „Lazarská“

Jděte po straně, kde je „Sberbank“ až k ní dojdete. Po pravé straně uvidíte „AXA“. Tam přejděte na druhou stranu a před sebou uvidíte bar „U Sudu“. Vedle něj je vchod do dvoru a tam uvidíte nápis „Punktura“.

Pokud jdete přicházíte od tramvajové zastávky „Vodičkova“

Uvidíte hned u zastávky „McDonalds“, hned u něho přejděte na druhou stranu ulice. Pak se otočte zády k Václavskému náměstí a obličejem k radnici na Karlově náměstí (to je ta vysoká věž). Jděte pořád rovně kolem indického fastfoodu „Bombay“, obchodů s oblečením až dojdete k baru „U Sudu“., Vedle něj je vchod na dvůr, kde uvidíte nápis „Punktura“.

Pokud k nám jdete po 22:00

Ve večerních hodinách se velké hnědé dveře do dvorku vedle baru „U Sudu“ zavírají. Volejte 728 274 700. U dveří najdete i náš zvonek Black House Tattoo, ale nefunguje u něj komunikátor. Zazvoňte a vyčkejte 2 minuty než dojdeme ke dveřím.

Několik tipů jak nás najít:

  • Hledejte číslo domu 10 (jsou to čísla na modrých cedulích)
  • V Praze jsou po jedné straně ulice vždy sudá čísla a po druhé straně lichá čísla, takže pokud vidíte třeba 11, tak musíte přejít na druhou stranu.
  • Přes ulici je “Pojišťovna AXA”, vedle nás “U Sudu” a Barber Shop, na dveřích vedoucích do dvorku je napsáno “Punktura”

Co uvidíte blízko našeho studia?

Přes ulici je nápis „Pojišťovna AXA“, vedle nás je bar „U Sudu“ a holičství „Classic Barber Shop“, na dveřích vedoucích do dvorku je napsáno „Punktura“.