top of page

Tiny [ˈtaɪnɪ]

Minimalistické tetování

Lokace a certifikace: Praha, Česká republika.

Vítejte na stránce našeho studia věnované malým a decentním tetováním. V poslední době jsme zaznamenali zvýšený zájem o tyto diskrétní umělecké práce, a proto jsme se rozhodli vytvořit zvláštní prostor, kde je budeme prezentovat.

Každý tatér v našem studiu má schopnosti a zkušenosti potřebné pro vytváření těchto drobných mistrovských děl. Ať už se jedná o symbolický obrázek, iniciály, nebo jemné geometrické vzory, jsme zde, abychom vaše přání proměnili v realitu.

Na této stránce naleznete ukázky naší práce. Každé tetování, porovnatelné s malým klenotem, je výsledkem pečlivého návrhu a precizního provedení naší týmem taterů.

Doufáme, že vás naše portfolio inspiruje a přesvědčí o kvalitě a jemnosti našich malých tetování. Ať už hledáte něco jednoduchého a decentního nebo něco trochu sofistikovanějšího, jsme zde, abychom vám pomohli představit vaše ideální tetování.

Děkujeme vám za návštěvu této stránky. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo byste si chtěli domluvit konzultaci, neváhejte nás kontaktovat. Naše studio je vždy připraveno vytvořit pro vás nezapomenutelný kus umění na kůži.

bottom of page