top of page

New School tetování

Nová škola tetování, New School tattoo.

10 let zkušeností s tetováním

25+ různých stylů tetování

Průměrné hodnocení 4,7

12 nejlepších tatérů ve studiu

Máme přes 1000 recenzí

Recenze našich zákazníků

Nemohu být šťastnější. Moje tetování je přesně takové, jak jsem si představovala. Personál byl přátelský a vždycky mi odpověděl na všechny dotazy. Určitě se vrátím!

Elisabeth T.

Doporučil bych toto studio každému. Profesionální, rychlé a skvělá atmosféra. Nejlepší tetování, jaké jsem kdy měl.

Omar H.

Takovej profík jsem ještě nepotkal. Tetování vypadá naprosto skvěle a studio je mega čistý. Sice to není nejlevnější salon, ale kvalita stojí za to.

Jiří K.

Historie a vývoj Nové školy tetování

Nová škola tetování, která vzkvétala především v 80. a 90. letech 20. století, představuje revoluční změnu v umění tetování, odklon od tradičních a klasických stylů, směrem k něčemu svěžímu a inovativnímu. Tento styl se vyvinul jako reakce na společenské a kulturní změny, když se mladí umělci snažili vyjádřit svou individualitu a odpor k normám. Charakteristický svými jasnými a nasycenými barvami, nadsazenými proporcemi a často komiksovým nebo karikaturním designem, Nová škola představovala bouřlivou reakci na konzervativnější tetovací styly minulosti. Klíčoví umělci, kteří stáli u zrodu tohoto hnutí, byli inspirováni street artem, graffiti a populární kulturou té doby, a jejich odvaha experimentovat a tvořit bez omezení položila základy pro tento výrazný a nezapomenutelný styl tetování.

Charakteristiky a rysy Nové školy tetování

Nová škola tetování se odlišuje od ostatních stylů svou jedinečnou vizuální estetikou, která zdůrazňuje jasné, nasycené barvy a dynamické linie. Kde tradiční tetování často zůstává u tlumených odstínů a jemných detailů, Nová škola se vyznačuje živými, skoro neonovými barvami, které z tetování přímo vyskočí. Její designy často zahrnují nadsazené proporce a karikaturní motivy, připomínající komiksové postavy nebo graffiti umění. Tyto charakteristiky dávají umělcům možnost experimentovat s perspektivou, stínováním a hrou světla, což vede k vytváření trojrozměrných děl, jež se zdají být v pohybu na kůži. Přestože může tento styl vypadat hravě a lehce, vyžaduje od tetovacího umělce mimořádnou technickou dovednost a kreativitu.

Vliv a přijetí Nové školy v současné popkultuře

V posledních desetiletích získala Nová škola tetování pevné místo v kulturálním povědomí, ovlivňuje módu, hudbu a vizuální umění. Díky své odvážné estetice a hravým designům je tento styl oblíbený mezi celebritami, což dále posiluje jeho přítomnost a přijetí ve veřejném prostoru. V mnoha populárních filmech a televizních pořadech můžeme vidět postavy s tetováním Nové školy, čímž se tento styl stává ještě více známým a přijímaným. Kromě toho, s narůstajícím zájmem o alternativní umění a subkultury, se Nová škola tetování stala symbolem moderního výrazu individuality a kreativity. V současné popkultuře tak tento styl nejen reprezentuje odvahu být odlišný, ale také slouží jako most mezi alternativními uměleckými komunitami a širším publikem.

V Black House Tattoo tento styl tetuje většinou:

Galerie tetování

Jak se objednat?

Vyberte místo

Napište popis tetování

Přiložte fotografie referencí

Vyplňte žádost o online konzultaci

Přijďte na sezení

Anchor Form

Kontaktní formulář

Kdy chcete přijít na tetování? (můžete zvolit více variant)
Barevnost tetování
Nahrát obrázek 1
Nahrát obrázek 2
Nahrát obrázek 3

Děkujeme za odeslání požadavku. Brzy vás budeme kontaktovat.

bottom of page