top of page

Igor

Traditional, Neo-Traditional, Old School tetování, …

Lokace a certifikace: Praha, Česká republika.

Kdo je Igor?

Igor je ten typ tatéra, který má na všechno svůj vlastní názor: na tetování, na denní rutinu, na věci jednoduché a složité. Tohle všechno se promítá do jeho umělecké tvorby a designu tetování. Oceňuje jednoduchost a respektuje rovné lidi, kteří si nemusí hrát na to, že jsou něco víc.

Jeho přístup

Jako tatér to Igor drtí už od roku 2013. Sice dává přednost tradičnímu a neotradičnímu stylu, ale zároveň je otevřený všem freš nápadům a nejrůznějším experimentům. Pevně věří, že si každý zaslouží osobitý přístup a design šitý každému na míru. Co se týče tvorby, tak Igor nikdy sám sebe nevykrádá. Razí názor, že umělec by měl (mimo jiné) umět ukazovat to samé, ale pokaždé jinak. Vždy vám milerád pomůže s realizací vašich nápadů.

Na čem ulétává?

Igora přepadávají múzy na mnoha rozmanitých místech. Mezi jeho největší zájmy patří: smrt (jak může být prezentována a chápána), paganismus (především severské a keltské motivy), zbraně, květiny, moře, mužství… a vše, co s tím souvisí. Zcela určitě najde společnou řeč s těmi, kteří stejně jako on obdivují Charlese Bukowského, Kurta Vonneguta, Irwina Welshe a podobné literární chuligány. Igor je nejen hardcorový fanoušek univerza Warhammer 40,000, ale je také unešen kulturou anime a komiksu. A tohle všechno vám umí fantasticky přetvářet do úžasně hustých návrhů v neotradičním stylu.

Podívejte se na jeho práce ve stylu anime tady.

bottom of page