top of page

Geometrické tetování

Geometrické tattoo, geometric tattoo.

10 let zkušeností s tetováním

25+ různých stylů tetování

Průměrné hodnocení 4,7

12 nejlepších tatérů ve studiu

Máme přes 1000 recenzí

Recenze našich zákazníků

Nemohu být šťastnější. Moje tetování je přesně takové, jak jsem si představovala. Personál byl přátelský a vždycky mi odpověděl na všechny dotazy. Určitě se vrátím!

Elisabeth T.

Doporučil bych toto studio každému. Profesionální, rychlé a skvělá atmosféra. Nejlepší tetování, jaké jsem kdy měl.

Omar H.

Byla jsem trochu nervózní, protože jsem chtěla komplikovaný vzor, ale výsledek je úžasný! Cítím se jako nová žena. Moc děkuji celému týmu!

Anastasia Z.

Historie a vývoj geometrického tetování:

Geometrické tetování, ačkoliv v současné době populární, má kořeny sahající hluboko do historie lidstva. Už prastaré kultury používaly geometrické vzory a symboly v rámci svých rituálů, náboženství a umění. Od spirál a kruhů vytesaných na kamenných monolitech až po složité symetrické vzory na keramice a textiliích - geometrie byla vždy považována za způsob, jak zachytit a vyjádřit harmonii vesmíru a přírody. Ve světě tetování měly první náznaky geometrických designů často spirituální nebo rituální význam, a byly použity k ochraně, oslavě nebo identifikaci jednotlivce v rámci komunity. Moderní obrození zájmu o geometrické tetování čerpá inspiraci z těchto tradičních vzorů, kombinuje je s novými technikami a interpretacemi a vytváří tak spojení mezi starověkým dědictvím a současným uměním tetování.

Estetika a design geometrického tetování:

Geometrické tetování oslovuje mnohé díky své jednoduchosti, přesnosti a nekonečné variabilitě. V jejich středu stojí hra s tvary, liniami a symetrií, která vytváří vizuální harmonii a poutavost. Ať už jde o dokonalé kruhy, precizní trojúhelníky nebo složité fraktální vzory, každý design přináší nový pohled na estetiku a strukturu. Moderní technologie a tetovací techniky umožňují umělcům vytvářet díla s ohromující detailností a jemností, což zvyšuje vizuální hloubku a dynamiku geometrických tetování. Mnoho geometrických designů také experimentuje s kombinací barev a stínů, což přidává další dimenzi a komplexnost k celkovému vzhledu. Pro mnohé lidi je geometrické tetování symbolem dokonalosti, řádu a harmonie, a jeho estetická kvalita je často považována za odraz těchto ideálů na kůži nositele.

Význam a interpretace geometrických motivů:

V srdci geometrického tetování leží nejen estetická krása, ale také hluboký význam a symbolika. Geometrické tvary často představují koncepty, které jsou univerzální a transcendují kultury. Kruh, například, může symbolizovat jednotu, nekonečno, nebo dokonce cyklickou povahu života. Trojúhelník může představovat stabilitu, sílu a vzestup. Sakrální geometrie, specifická odnož geometrického tetování, čerpá inspiraci z duchovních a kosmických pravidel a je často spojována s meditací a osvícením. Pro mnoho lidí, kteří si vybírají geometrické tetování, je důležitá nejen vizuální komponenta, ale také osobní význam nebo příběh, který je s designem spojený. Takové tetování může být odrazem osobního hledání, filozofických názorů nebo dokonce duchovního probuzení. Ve své podstatě je geometrické tetování mnohem více než jen inkoust na kůži - je to vizuální vyjádření hlubokých myšlenek, pocitů a přesvědčení jednotlivce.

V Black House Tattoo tento styl tetuje většinou:

Galerie tetování

Jak se objednat?

Vyberte místo

Napište popis tetování

Přiložte fotografie referencí

Vyplňte žádost o online konzultaci

Přijďte na sezení

Anchor Form

Kontaktní formulář

Kdy chcete přijít na tetování? (můžete zvolit více variant)
Barevnost tetování
Nahrát obrázek 1
Nahrát obrázek 2
Nahrát obrázek 3

Děkujeme za odeslání požadavku. Brzy vás budeme kontaktovat.

bottom of page