top of page

Blackwork tetování

Černé tetování, blekvork, blackwork tattoo, blackout tattoo

10 let zkušeností s tetováním

25+ různých stylů tetování

Průměrné hodnocení 4,7

12 nejlepších tatérů ve studiu

Máme přes 1000 recenzí

Recenze našich zákazníků

Nemohu být šťastnější. Moje tetování je přesně takové, jak jsem si představovala. Personál byl přátelský a vždycky mi odpověděl na všechny dotazy. Určitě se vrátím!

Elisabeth T.

Doporučil bych toto studio každému. Profesionální, rychlé a skvělá atmosféra. Nejlepší tetování, jaké jsem kdy měl.

Omar H.

Takovej profík jsem ještě nepotkal. Tetování vypadá naprosto skvěle a studio je mega čistý. Sice to není nejlevnější salon, ale kvalita stojí za to.

Jiří K.

Definice a charakteristika Blackwork tetování:

Blackwork tetování, jak název napovídá, je umění tetování, které využívá výhradně černý inkoust k vytvoření výrazných a často geometrických designů na kůži. Tento styl se vyhýbá barevným inkoustům a místo toho klade důraz na kontrasty, stínování a hloubku dosaženou pouze pomocí černé barvy. Charakteristické rysy Blackwork tetování mohou zahrnovat velké černé plochy, složité geometrické vzory, mandaly a někdy i tribální motivy. Jedním z nejzajímavějších aspektů tohoto stylu je jeho schopnost kombinovat jednoduchost s komplexností, což vede k vytvoření nápaditých a výrazných obrazů. Díky své jednoduchosti a výraznému vzhledu je Blackwork často využíván jako prostředek k zakrytí starších tetování nebo jako výchozí bod pro další umělecké výtvory na kůži.

Kořeny a historie Blackwork tetování:

Přestože moderní Blackwork tetování může působit jako produkt současné tetovací renesance, jeho kořeny sahají mnohem hlouběji do historie. Mnoho domorodých kultur po celém světě tradičně využívalo černý inkoust k vytváření rituálních a ozdobných tetování. Některé z těchto tradičních tetování, jako jsou polynéská a filipínská tribální tetování, se staly základem pro současný Blackwork styl. V Evropě byli v 16. a 17. století populární "Blackwork výšivky", což byla forma výšivky prováděná černou nití na bílém plátně, což může mít také nějaké spojení s moderním tetováním tohoto stylu. V moderní době se Blackwork tetování stalo oblíbeným díky jeho čistému a minimalistickému vzhledu, který se hodí k současným estetickým trendům a nabízí nesčetně možností pro osobní vyjádření a uměleckou inovaci.

Symbolika a význam v Blackwork tetování:

Blackwork tetování, ačkoli se může zdát na první pohled jednoduché díky své černobílé paletě, často nese hlubokou symboliku a význam pro nositele. Geometrické vzory a mandaly, běžné v tomto stylu, jsou tradičně spojeny s meditací, duchovním růstem a kosmickým řádem. Tyto vzory mohou vyjadřovat hledání rovnováhy, centrování nebo spojení s větším vesmírným celkem. Tribální motivy mohou zastupovat spojení s předky, původem nebo příslušností k určité kultuře či komunitě. Pro mnoho lidí je Blackwork tetování také vyjádřením estetické preference; čistoty, jednoduchosti a odvahy vystoupit z davu barevných tatuaží. Pro jiné může černá barva symbolizovat smutek, ztrátu nebo přemýšlení o nevyhnutelnosti smrti. Ať už je důvod jakýkoli, Blackwork tetování je silným a dojímavým způsobem, jak vyjádřit osobní příběh, hodnoty nebo víru na vlastní kůži.

V Black House Tattoo tento styl tetuje většinou:

Galerie tetování

Jak se objednat?

Vyberte místo

Napište popis tetování

Přiložte fotografie referencí

Vyplňte žádost o online konzultaci

Přijďte na sezení

Anchor Form

Kontaktní formulář

Kdy chcete přijít na tetování? (můžete zvolit více variant)
Barevnost tetování
Nahrát obrázek 1
Nahrát obrázek 2
Nahrát obrázek 3

Děkujeme za odeslání požadavku. Brzy vás budeme kontaktovat.

bottom of page