top of page

Ceny tetování

 

Přesná cena za tetování se dá určit jen po on-line konzultaci a v individuálních případech po osobní konzultaci. Nicméně, zde uvádíme orientační ceny tetování, aby mohli zákazníci získat představu o cenách v našem salonu.

Kolik stojí tetování malé velikosti?

Malé tetování se nejlépe aplikuje na zápěstí, nárt a krk. Čím je tetování menší, tím jednodušší by měl být motiv - na ploše pár centimetrů se složité části sloučí a nebudou rozlišitelné. Pokud chcete tetování malé velikosti, měli byste velmi pečlivě přistupovat k výběru motivu.

 

Malá tetování lze rozdělit na:

  • Velikost mince - asi 2-3 centimetrů čtverečních. V takové oblasti můžeme vytetovat jednoduché geometrické tvary, hieroglyfy atd. Cena takového tetování je 1500 Kč.

  • Velikost krabičky sirek - velikost tetování 5x5 cm (přibližně). Ceny tohoto tetování  budou 2000 - 5000 Kč. Vhodné pro minimalistické kresby, nezatížené barvou a detaily.

  • Velikost krabičky cigaret - tetování o velikosti 10x10 cm. Do těchto parametrů se vejde jednodušší nákres nebo větší nápis. Cena tetování 3000 - 8000 Kč.

cena-maleho-tetovani

Ceny tetování střední velikosti

Středně velké tetování jsou nejčastější. Takové vzory se aplikují na rameno, předloktí, lopatku a stehno. Měli by zdůrazňovat anatomii těla, linie a ohyby svalů. Proto finální plocha motivu závisí na místě aplikace - například velikost tetování na předloktí nebo rameni je obvykle menší než na stehnu.

Střední velikosti tetování:

  • Cena tetování velikosti dámského předloktí (tetování o rozměrech 20x8 cm) - 8000 Kč - 10000 Kč

  • Cena tetování velikosti pánského předloktí (tetování o rozměrech 25x15 cm) - 10000 Kč - 16000 Kč je lze vidět na lopatkách, ramenou, břichu.

U tetování střední velikosti často může být značný rozdíl v ceně tetování stejné velikosti na papíře ale aplikovaného na různé části těla. 

Například cena tetování na ruku nebo cena tetování na rameno bude nižší než cena stejného motivu na žebra jelikož na žebrech je pokožka více elastická a místo je bolestivější. Proto finální potetovaná plocha je větší a tatér musí dát více času na takové tetování.

cena-stredniho-tetovani

Ceník velkých tetování

Velká tetování obvykle nejsou individuální obrazy, ale složité kompozice, které zabírají velkou část těla (záda, hrudník, celá paže (rukáv) nebo noha). Jsou tetovány v několika sezeních a mají dost vysokou cenu. Odhadovaná cena za jedno sezení - od 8000 Kč na sezení.

Například celková cena tetování rukávu může být od 40 000 Kč a více. Není to ale částka kterou zaplatíte ihned ale spíše další položka výdejů po dobu několika měsíců.

Většinou cena velkých tetování vyžaduje osobní diskuze a konzultace s tatérem u nás ve studiu.

Tatéři našeho salonu vypracují individuální motiv nebo vytetuji Vámi vybraný obrázek. Při vypracování nákresu bereme v úvahu všechna Vaše přání, navíc počítáme s individuální anatomii těla a zvoleným místem aplikace.

cena-velkeho-tetovani
bottom of page