New School tetování

Nová škola tetování, New School tattoo.

Původ stylu

Snad je nejvíce zářivý, drzý a novátorský styl tetování. „Nová škola“ začal nabírat popularitu na konci 20. století, právě ve chvíli, kdy se rozjíždělo rave hnutí a komiksy. Jejich hrdiny se stávají více a více populární. Základem tohoto stylu jsou syté barvy a nápadné obrazy. „Nová škola“ darovala lidem sebevýraz v neočekávaných barvách a obrázcích, a tatérům obrovské pole pro seberealizaci. Mimochodem, zakladatel tohoto stylu je Ed Hardy, který je nyní známý jako návrhář oblečení a doplňků.

Definice New School

Výrazným rysem „new school“, je nezbytné používání jasných barev, obraz musí být nasycený a kontrastní. Kromě toho, tyto tetování často obsahují nevyplněný prostor, což činí, teto práci ještě více individuálnosti. Nová škola tetování – je to volný styl, s žádnými jasnými hranicemi, a vyžaduje projevy fantazie a humoru ze strany tatéra.

Popularita

V mládežnické subkultuře, kde se tyto tetování jsou maximální populární, práce „new school“ často obsahují kreslené postavičky, videohry a trochu surrealismu. Pokud budeme mluvit o nápisech a písmech je kladen zvláštní důraz na graffiti, což znovu podtrhuje originalitu tohoto stylu tetování.

V Black House Tattoo New School tetuje většinou:

 

Taky můžete přečíst více o výběru tetování zde:

 

Galerie New School tetování naších tatérů: