top of page

Místo pro tetování

​​

Výběr místa na těle je velmi důležitou součástí výběru tetování. Ne všechna místa na lidském těle jsou vhodná pro kvalitní tetování. Kromě toho stojí za zvážení, jakým dojem bude tetování na vybraném místě působit. Podívejme se na proces výběru místa pro tetování podrobněji.

Vliv na sociální život

 

Tetování si můžete nechat aplikovat na jakékoliv místo na svém těle. Mnoho lidí si dává své tetování tam, kde je dobře viditelné na první pohled. Než se ale pro konkrétní místo rozhodnete, určitě pečlivě zvažte jeho výhody a nevýhody.


To, že je tetování na daném místě dobře vidět, má výhodu, že se ním můžete každému pochlubit – jak to ale vezme váš zaměstnavatel? Nebudete muset tetování maskovat při společenských událostech? Spousta lidí se tedy nakonec rozhodne pro partie, které lze vidět pouze občas nebo minimálně.

Bolest

Velmi podstatnou věcí u výběru tetování je bolest. Je to větší téma, a proto jsme o něm napsali článek „Bolest”.

Prsty, dlaně, stopy

Některá místa na těle člověka prostě nejsou vhodná pro tetování. Kvůli jiné struktuře pokožky na těchto místech tetovací pigment buď nedrží, anebo se rozpíjí. Veškeré obrázky kvalitních tetování na těchto místech jsou čerstvé nebo jen krátce po zahojení. Už za pár týdnů-měsíců budete mít namísto kvalitního tetování flek nebo jen část původního obrázku. Připravili jsme pro Vás i pár obrázků zahojených tetování na těchto místech.

bottom of page