Materiály které používáme

Vegan friendly

Všechny inkousty používané v našém studiu jsou vegánské, netoxické, obsahují jen přírodní složky. Používáme tyto značky inkoustů: Dynamic Black, Nocturnal, Ethernal, World Famous.

Alergie

Ve vyjimečných případech se můžou vyskytovat alergie na některé barevné inkousty, většinou na červené odstíny. Je třeba pochopit že úplně hypoalergenní barva neexistuje a stejně je nějaké minimální riziko že budete mít alergii. Pokud víte o nějaké konkrétní látce na kterou máte alergii mužete zkoumat složení barev zadáním do Googlu následujicích textů:

  • Dynamic Tattoo ink MSDS
  • Nocturnal Tattoo ink MSDS
  • Ethernal Tattoo ink MSDS
  • World Famous Tattoo ink MSDS

Datum spotřeby

Spotřebujeme velké množství inkoustů a tak se nemusíte bát o to, že inkoust může mít prošlý datum spotřeby. Veškeré inkousty nám dojdou mnohém dříve než se přiblíží k datumu spotřeby.

Jehly

Používáme sterilní “premade” jehly a katridže. Jsou sterilizováný plynem a tatér je rozbaluje na pracovním místě. Na vyžadání může rozbalit před Vámi.

Barierová ochrana

Jak se můžete přesvědčit návštěvou našého studia níkdy nešetříme na bezpečí naších zakaníků. Kupujeme spotřební materiály ve velkém množství tzn. že každý pár rukavic nebo metr potravinové folie nám stojí méně a nemusíme tak uvažovat zda ho využít navíc nebo ne.

Sterilzace

Ke sterilizaci nářadí které se dostane ke kontaktu s krvi použiváme Autoklav zn. MELAG Melatronic 15. Nářadí je sterilizováno ve sterilizačních sáčcích s indikatorém úspěšné sterilizace. Jsou rozbalovány tatérem na pracovním místě. Na vyžadání může rozbalit před Vámi.

Prodej materíálů a nařadí

Neprodáváme níc jiného kromě věci pro péči o tetování. Neprodáváme barvy, jehly ani strojky. Neprodáme ani jeden kus jehly nebo trochu pigmentu. I když je sobota 21:00 a urgentně potřebujete dodělat rozdělané tetování.

2018-04-15T18:17:21+00:00