top of page

Yan Enot

Černobílé a barevné realistické tetování.

Lokace a certifikace: Praha, Česká republika.

Vzdělání a koníčky:

Jmenuji se Yan a mé umělecké cesty začalo již v deváté třídě, kdy jsem se poprvé ponořil do světa pouličních graffiti. Tato vášeň mě vedla k tomu, abych pokračoval ve studiu výtvarného umění, kde jsem se zdokonaloval v akademickém kreslení a současně jsem dále rozvíjel svůj zájem o graffiti. V roce 2013 jsem se poprvé setkal s tetováním a okamžitě jsem pochopil, že právě v tomto uměleckém směru mohu nejvíce využít svůj talent. Od té doby jsem se věnoval zvládnutí techniky práce s kůží, abych se mohl stát profesionálním tatérem.

Můj zájem o rozmanité formy vizuálního umění, jako jsou graffiti a akademické kreslení. Přesto si nejvíce cením a upřednostňuji realistické techniky. V praxi se nejčastěji věnuji technice černobílého realismu, ale s radostí přijímám i projekty, které jsou plné barev.

Podmínky spolupráce se mnou:

  1. Všechna předběžná kreslení začínám až po obdržení zálohy. Výše zálohy se odvíjí od rozsahu a složitosti projektu.

  2. Můžu vás požádat o osobní konzultace dle mého uvážení. Pokud vám něco brání v příchodu, prosím, informujte mě o tom předem.

  3. Čím konkrétněji mi sdělíte vaše přání a očekávání, tím méně konzultací bude potřebné a celý proces tetování půjde rychleji a hladčeji. Přemýšlejte předem a sdělte mi vše, co od tetování očekáváte, abychom ušetřili čas jak vy, tak já.

  4. Reference pro mé práce tvořím za použití fotografických koláží. Je to standardní postup pro tatéry v oboru realistického tetování. Pokud vám tato metoda nevyhovuje, prosím, neočekávejte ode mne, že budu překreslovat fotografie, ale zkuste dohledat jiného tatéra.

cernobile

Černobílé tetování

barevne

Barevné tetování

bottom of page