Černobílé tetování

Black & Grey, Stínované tetování, Černo Šedé tetování.

Název stylu

Název stylu „Black & Grey“ říká sám za sebe – tento styl tetování se provádí ve dvou barvách: černé a šedé, kde je šedá barva dosahována ředěním černé barvy na požadovanou barvu. ​

Původ Black & Grey

Podle legendy, tento styl tetování zpočátku byl populární ve věznicích, kde vězní prostě fyzicky nemohli vytvořit barevné pigmenty, a byli nuceni používat pouze černou barvu a zředěné odstíny šedé. ​

Stínované tetování dnes

Nyní „Black & Grey“ vypadá skvěle v ornamentu nebo geometrickém vzoru, ​​ale více a více se spojuje s realismem. Černé a šedé tetování připomíná světlou a expresivní kresbu tužkou, což umožňuje zkušenému tatéru při pomocí dovedného využití stínů umístit potřebný důraz, vytvořit objem a zvýraznit motiv. Stejně tak poskytnout obrazu svou specifičnost. Tetování „Black & Grey“ vypadá velmi kontrastně a velmi elegantně.

Složitý styl

Stojí za zmínku, že i přes zdánlivou jednoduchost provedení takového obrazu, černo-šedé tetování je velice složité, a jen opravdový umělec může obrázek zcela „otevřít“, volbou správné intenzity stínu.

Jako černobílý film

Stejně jako černobílý film nebo obrázek, tento styl tetování bude vždy zajímavý pro milovníky umění, kterým není důležitá barva, a má hodnotu smysl skrytý ve složité hře kontrastů.

V Black House Tattoo černobílé tetování tetuje většinou:

 

Taky můžete přečíst více o výběru tetování zde:

 

Galerie černobílých tetování naších tatérů: