Akvarelové tetování

Watercolor tetování, watercolor tattoo, vodovkové tetování. ​

Historie akvarelového tetování

Zakladatelkou tohoto elegantního stylu tetování (angl. watercolor tattoo) je považována americká malířka a tatérka Amanda Wachob. Byla první, kdo začal v roce 1998 dělat graffiti na tělech svých zákazníků na základě svých zkušenosti s olejomalbou. Akvarelové tetování – to je ta pravá tvořivost, umělecká improvizace nebo určitý obraz. Watercolor tattoo je důležitý především vnější krásou, nádherou vyjádření a technickou náročnosti, symboly tady nejsou důležité. Tetování v tomto stylu jsou vnímané jako umění, navržené tak, aby přinášelo estetické potěšení svému majiteli a ostatním. V tomto stylu tetování chybí tradiční černý obrys – to dává tetování lehkost, vzdušnost a díky tahům a polotónům barvy volně proudící do sebe. Tetování ve stylu akvarel dávají přednost opravdové romantiky, tvůrčí jedinci, kteří mají rádi vše neobvyklé a originální. Taková malba na těle je prostě nesrovnatelná s obrazem nesoucím srozumitelný smysl a majícím určitou koncepci.

Watercolor tattoo v Praze

V našem studiu Black House Tattoo najdete jednu z nejlepších v České republice umělkyň na akvarelové tetování – Frenezu. Umělkyně, která vytváří a neustále zlepšuje tento styl, už dosáhla takové úrovně dovedností, že její tvorby jsou prakticky nerozeznatelný a občas jsou i mnohem lepší než akvarelové malby na papíře. Když se podíváte na takové dílo, máte pocit, že obraz na těle je tvořen pomocí běžných kartáčů a barev. Mistrovské tetování má rozvody, které jsou charakteristické pro vodnaté akvarely, vyznačující se úžasnou hrou odstínů, jemnými barevnými přechody, lehkostí a vzdušností.

Takže pokud opravdu stojíte o to udělat skutečně kvalitní watercolor tattoo v Praze tak již není o čem uvažovat! Rozhodněte si o obsahu svého akvarelového tetování a objednejte se na sezení k nám do Black House Tattoo.

V Black House Tattoo tento styl tetuje většinou:

 

Taky můžete přečíst více o výběru tetování zde:

Galerie watercolor tetování naších tatérů: